Previous
Next
Previous
Next

Warsztaty z wizażu dla seniorów

DSC01504Kobiety i mężczyźni bez względu na wiek mogą czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie. Cenne rady na temat pielęgnacji twarzy, dłoni, makijażu jak również zabiegi kosmetyczne dębiccy seniorzy mogą uzyskać dzięki warsztatom wizażu zorganizowanym w ramach programu „Pora dla seniora” (finansowanego ze środków Wojewody Podkarpackiego), a realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram” w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy.

Ideą przewodnią warsztatów jest przekonanie, że każda osoba jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie, wzbogaci swoje doświadczenie, zaktualizuje wiedzę, zyska przydatne informacje.
Piękno kryje się w każdym z nas, wystarczy je tylko wydobyć na zewnątrz. Na tych warsztatach dębiccy seniorzy będą mieli możliwość stworzenia własnego eliksiru życia – poznając tajniki odmładzania. Dowiedzą się wszystkiego o prawidłowej pielęgnacji cery oraz o tym jak dobrać odpowiednie kosmetyki, w zależności od rodzaju skóry. Dzięki warsztatom uczestnicy doświadczą wyjątkowej szansy na przeżywanie drugiej „pierwszej” młodości.
Warsztaty z wizażu realizowane będą do końca grudnia b.r.
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.