Previous
Next
Previous
Next

„Mali Igloopolanie” zwyciężyli w Mielcu

15226377_10211966014535872_1909188431_n24 listopada w Mielcu odbył się XV Przegląd Zespołów Tanecznych „PASIKONIK” . Świetnie w przeglądzie wypadli tancerze z zespołów „Mali Igloopolanie” i „Iglopoolanie”. „Mali Igloopolanie” wywalczyli I miejsce natomiast ich starsi koledzy i koleżanki zajęli w swojej kategorii II miejsce.
W jubileuszowej XV już edycji Przeglądu Zespołów Tanecznych „Pasikonik” dębiccy tancerze zajęli następujące lokaty:
– I kategoria wiekowa- „Mali Igloopolanie” – taniec „Krakowiak Narodowy”
1 miejsce ( w tej kategorii brało udział 6 zespołów z różnych miast )

– II kategoria wiekowa- „Igloopolanie”- grupa młodzieżowa w „Tańce Lubelskie” – 2 miejsce ( w tej kategorii brało udział 5 zespołów z różnych miast)
– Choreografowie:
„Mali Igloopolanie” – Kinga Jurek
„Igloopolanie” grupa młodzieżowa – Kacper Jurek
Perfekcyjne przygotowanie kostiumów – Krystyna Wiktor
Przygotowanie muzyczne oraz akompaniament podczas zajęć- Stanisław Wiktor, Zenon Piekoś
„Igloopolanie młodsi i starsi to uzdolniona tanecznie i zdyscyplinowana młodzież z Dębicy i okolicznych miejscowości. Te młode osoby z dumą i pełnym zaangażowaniem reprezentują Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” który już za 2 lata będzie obchodził 40 – lecie swojej działalności” – mówi Kinga Jurek, choreograf zespołu „Mali Igloopolanie”

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.