Previous
Next
Previous
Next

Mikołajkowe spacerowanie z psami

Mikoajowe spacerowanieBurmistrz Mariusz Szewczyk, ZUM Sp. z. o. o w Dębicy oraz wolontariusze przy przytulisku dla psów zapraszają 10 grudnia  (sobota) od godz. 9.00 – 11.00 na „Mikołajkowe spacerowanie” w przytulisku dla psów przy ZUM Sp. z o.o. w Dębicy.  Chętnych do spacerowania z psami prosimy  o kontakt telefoniczny pod numerem 600 600 786 w celu ustalenia godziny spaceru. Wejście na teren Przytuliska przez bramę główną ZUM Sp. z o.o. (druga brama za stacją paliw „Dezako

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.