Previous
Next
Previous
Next

Projekt modernizacji Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy przyjęty przez radnych

morsPodczas ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 14 listopada radni wyrazili zgodę na przystąpienie Dębicy do realizacji projektu pn. „Modernizacja Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy w celu nadania mu funkcji Regionalnego Centrum Inicjatyw Społeczno – Kulturalnych”.
Miasto Dębica w listopadzie 2016 złożyło już wniosek o dofinansowanie tego projektu z Europejskiego Funduszu Centrum Inicjatyw Społeczno – Kulturalnych do kwoty 8,7 miliona zł. Wkład własny Miasta Dębicy po zaakceptowaniu wniosku wyniósłby 2,7 miliona złotych w latach 2017-2018. Pod koniec sierpnia br. Zarząd Województwa Podkarpackiego  ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w procedurze konkursowej dedykowanej dla miejskich Obszarów Funkcjonalnych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
W ramach tego projektu Miasto Dębica będzie starało się o dofinansowanie  modernizacji budynku Domu Kultury Mors w Dębicy.
Zakres zadań będzie obejmował roboty m.in.:
– przebudowa sali widowiskowej i sceny,
–  budowa garderoby i przebierali dla artystów,
– budowa orkiestronu,
– montaż windy dla niepełnosprawnych,
– remont dachu i modernizację węzła komunikacyjnego,
– remont sali baletowej, sali ćwiczeń, studia nagrań,
-termomodernizację budynku wraz z robotami instalacyjnymi,
– modernizację sali kinowej.
Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu ustalony został na czerwiec 2017 roku, a końcowy termin zakończenia realizacji projektu na październik 2018 r. Maksymalny dopuszczalny poziom dofinansowania projektu wynosi 85% wydatków kwalifikowanych, jednak nie więcej niż 6 milionów złotych.
Miasto Dębica  w listopadzie 2016 roku złożyło już wniosek w kwestii dofinansowania tego projektu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.