Previous
Next
Previous
Next

Obchody Święta Niepodległości w Jaźwinach

odzyskanie niepodległości 11.11.2016 (15)Uczniowie Zespołu Szkół pod kierunkiem nauczyciela Dariusza Barnasia przygotowali program artystyczny na temat odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystość poprzedziła msza święta, którą odprawiał ks.Piotr Burdacki. Uczniowie przypomnieli licznie zgromadzonym mieszkańcom, uczniom i ich rodzicom historię drogi Polski do niepodległości. Najmłodsi uczniowie przynieśli własnoręcznie wykonane flagi, by w ten sposób pokazać swój patriotyzm.
 
 
 

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.