Previous
Next
Previous
Next

5 – Lecie Zespołu „PASJA”

pasjaCentrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz choreograf Zespołu serdecznie zapraszają na 5 – Lecie Zespołu „PASJA”, które odbędzie się w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu dnia 26 listopada o godzinie 16.30. Zespół „Pasja” działa pod patronatem Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica od 2011 roku, jego choreografem jest Anna Pietruszewska-Sarama. W zespole tańczą dziewczynki w wieku 6 do 9 lat. Zespół ma na swoim koncie m.in. II miejsce za układ taneczny „Różowa pantera” na IV Ogólnopolskim Festiwalu tańca w Oświęcimiu, I miejsce na Przeglądzie w Jaśle oraz Przemyślu. Podczas uroczystych obchodów 5–lecia istnienia zespołu dziewczęta zaprezentują nowe układy choreograficzne. Serdecznie zapraszamy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.