Previous
Next
Previous
Next

Podsumowanie Super Oesu Brzeziny

1566
Na trasie rajdu. Fot. S.Skawiński

Ostatnia czwarta eliminacja Pucharu Automobilklubu Stomil odbyła się nietypowo bo w sobotę 5 listopada. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie mieliśmy do dyspozycji drogowy odcinek w miejscowości Brzeziny. Pogoda była łaskawa dla organizatorów i startujących, świeciło słońce i trasa była sucha. Nowością był harmonogram odbioru administracyjnego oraz BK, zrobiony na wzór tego z Mistrzostw Polski. Na starcie imprezy zjawiło się 28 załóg, chcących walczyć o ostatnie punkty do klasyfikacji końcowej. W poszczególnych klasach na podium stanęli:
klasa HS
1. Jan Biegoń/ Stanisław Dziedzic – Toyota MR2
klasa 1
1. Wojciech Marciniec / Marcin Marciniec – Fiat 126p
klasa 2
1. Dominik Przywara / Kinga Cesarz – Fiat Cinquecento
2. Adam Florkiewicz / Dariusz Panek – Fiat Seicento
3. Karol Solarz / Bartosz Dubiel – FIat Seicento
klasa 3
1. Jarosław Wełna / Kamil Turek – Citroen Saxo
2. Szymon Gawęda / Cezary Turek – Citroen Saxo
3. Jan Pięta / Sławomir Mędrygał – FSO Polonez
klasa 4
1. Łukasz Orliński / Michał Marszałek – Opel Astra
2. Grzegorz Olszewski / Marta Olszewska – Opel Astra
3. Wojciech Kędzior / Mateusz Trznadel – Honda Civic Type-R
klasa 5
1. Krzysztof Czoch / Szymon Potoczek – Subaru Impreza
2. Konrad Susz / Damian Czapla – Subaru Impreza
3. Piotr Kudłacz / Rafał Szerszeń – Mitsubishi Lancer EVO
Dziękujemy sponsorom, władzom Gminy Wielopole Skrzyńskie, Straży Pożarnej, Policji oraz wszystkim osobom pracującym przy organizacji. W załączeniu również klasyfikacja końcowa Pucharu po 4 rundach. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie pucharów na galę podsumowującą sezon, która odbędzie się 25 listopada w Hotelu Millenium w Żyrakowie.
Źródło: Automobilklub Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.