Previous
Next
Previous
Next

Przejazd pod wiaduktem na Świętosławy zamknięty do końca listopada

14972036_10211787321988670_776528277_n.pngCo najmniej do końca listopada potrwają prace przy remoncie nawierzchni drogi pod wiaduktem kolejowym przy ul. Świętosławy. Z początkiem listopada rozpoczęły się prace i nastąpiło całkowite zamknięcie ul. Świętosława pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Puszkina i ul. Mościckiego. Do końca listopada ruch będzie się odbywał wytyczonymi objazdami. Inwestorem zadania jest PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Rzeszowie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.