Previous
Next
Previous
Next

Rozmowy o studiach – spotkanie z absolwentami medycyny, farmacji, biotechnologii

plakat_tydzien_wychowania_maleKatolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy zaprasza tegorocznych maturzystów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych na „Rozmowy o studiach. Spotkanie z absolwentami medycyny, farmacji, biotechnologii”. Spotkanie odbędzie się 14 listopada 2016 roku o godz. 17:30 w sali 25 w budynku Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy.
Podczas spotkania absolwenci studiów medycznych, farmacji oraz biotechnologii podzielą się swoimi doświadczeniami z uczniami szkół ponadgimnazjalnych.
Spotkanie będzie miało charakter swobodnej dyskusji, podczas której zaproszenie goście będą starali się odpowiedzieć na pytania nurtujące maturzystów, którzy stoją przed wyborem dalszego kierunku

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.