Previous
Next
Previous
Next

VII Podkarpacki Maraton Zumba Fitness

14996467_10211807498893080_2017789147_n 19 listopada 2016 r. o godzinie 16:00 w hali w Domu Sportu MOSiR przy ul. Sportowej 26 rozpocznie się VII Podkarpacki Maraton Zumba Fitness pod patronatem Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. Organizatorem imprezy jest Plaza Sport a patronat medialny objęły nad nią lokalne i regionalne media.

To już kolejna edycja maratonu organizowanego przez Plaza Sport na terenie Podkarpacia. W poprzednich edycjach maratonu brało jednorazowo udział ponad 200 uczestników wśród których zdecydowaną większość stanowiły panie.

„Co roku w listopadzie od kilku już lat organizujemy maratony zumby w różnych miastach Podkarpacia. Były już maratony w Jaśle, Krośnie i Sanoku a w tym roku maraton z świetnymi instruktorami odbędzie się w Dębicy. Zapraszam do zabawy przy latynoskiej muzyce” – mówi Paulina Korga z Plaza Sport, organizatorka imprezy.

Podczas maratonu, wystąpią m.in. Paulina Korga i Paulina Gruszka – Dębica, Edyta Zakrzewska, Ewelina Huta, Paweł Kuliga – Sanok, Katarzyna Przepiórka – Caputa, Gabriela Stopkowicz – Jasło, Marek Duda – Stalowa Wola, Paulina Fałat – Kosiek – Krosno, Marzena Szmyd – Krosno / Dukla Marzena Miczałowska – Rzeszów i Ewelina Borek – Kozubal – Dukla. Bilety na maraton (30-40 zł. ) można nabyć w recepcji Klubu Fitness Plaza Sport przy ul. Krakowskaiej 55 lub u poszczególnych instruktorów.

Sponsorem głównym imprezy jest firma Benefit Systems, za nagłośnienie i światła odpowiada Agencja Artystyczna Arena , a partnerami imprezy są: Miasto Dębica, MOSiR Dębica i firma MARY KAY. Patronat medialny nad imprezą objęły m.in. Nowiny, Dębica TV i Wiadomości Dębickie.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.