Previous
Next
Previous
Next

Ryszard Pękala został nowym przewodniczącym dębickiej Rady Miasta

pekalaDziś zmieniły się władze w dębickiej Radzie Miasta. Nowym przewodniczącym został Ryszard Pękala (Wspólnota Ziemi Dębickiej). Jego zastępcą wybrano Mateusza Kutrzebę (PiS).
Te zmiany to wynik umowy koalicyjnej zawartej dwa lata temu pomiędzy Wspólnotą i PiS-em, która zakładała, że przez połowę kadencji, czyli przez dwa lata, przewodniczący będzie pochodził z PiS – i był nim to do tej pory Szczepan Mroczek. Dziś na tym stanowisku zastąpił go były dyrektor dębickiego LO Ryszard Pękala reprezentujący  Wspólnotę. Jego zastępcą wybrano Mateusza Kutrzebę z PiS.
Odchodzący przewodniczący Szczepan Mroczek zachował się z dużą klasą. Podziękował wszystkim za 2 – letnią współpracę a burmistrzowi Dębicy Mariuszowi Szewczykowi oraz  skarbnik Annie Puzio wręczył okolicznościowe medale z okazji 1050 – lecia Chrztu Polski.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.