Previous
Next
Previous
Next

Super Oes Brzeziny 2016 – 5 listopada

oes brzezinyAutomobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza na ostatnią rundę Pucharu AK Stomil, czyli Super Oes Brzeziny 2016. Zawody odbędą się tym razem w sobotę 5 listopada, biuro zawodów będzie zlokalizowane w Szkole Podstawowej w Brzezinach. Do przejechania będzie nowy 1,5 kilometrowy asfaltowy odcinek. Wszystkie szczegóły dostępne są w załączonym regulaminie uzupełniającym. Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń na adres klubowej skrzynki.
Szczegóły: http://akstomil.pl/news.php?id=496
Zapraszamy kierowców oraz kibiców. Walka na pewno będzie zacięta.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.