Previous
Next
Previous
Next

VIII Bieg Niepodległości w Brzeźnicy

bieg-niepodległości-170x140Zapraszamy do udziału w VIII Biegu Niepodległości, który odbędzie się w dniu 10 listopada 2016r. w Brzeźnicy w ramach obchodów Święta Niepodległości. Bieg zorganizowany zostanie w  następujących kategoriach wiekowych:

  • Grupa przedszkolna
  • Grupa młodsza kl. 0 – I SP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa kl. II – IIISP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa kl. IV-VI SP, kategoria dz. i chł.
  • Grupa gimnazjalna kl. I – III kategoria dz. i chł.
  • Kategoria otwarta – osoby dorosłe, samorządowcy, rodzice, nauczyciele

Zbiórka uczestników biegu o godz. 1030 na boisku lekkoatletycznym przy Zespole Szkół w Brzeźnicy. Rozpoczęcie biegu o godz. 1100.
Nagrodzeni zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych (I, II, III miejsce), a spośród wszystkich uczestników biegu rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.
Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek, gorące napoje oraz inne atrakcje.
Zespoły Szkół biorące udział w Biegu Niepodległości otrzymają bonus 20 punktów do klasyfikacji ogólnej w Gminnej Lidze Lekkoatletycznej.
Zgłoszenia przyjmowane są w Zespole Szkół w Brzeźnicy do dnia 9 listopada 2016r. telefonicznie lub mailowo. Tel: 14 68 15 263, e-mail: zsbrzeznica@op.pl 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.