Previous
Next
Previous
Next

TEATRALNA AKADEMIA MALUSZKA

1270194022W Niepublicznym Przedszkolu „Akademia Maluszka” do końca listopada odbywają  się bezpłatne sobotnie zajęcia dla dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Dębica w ramach programu Działaj Lokalnie.
W miesiącu październiku dzieci odwiedził młodszy aspirant Adam Drąg z Powiatowej Komendy Policji w Brzeźnicy. Pan policjant przypomniał najmłodszym zasady bezpiecznego poruszania się po drodze a na pamiątkę spotkania rozdał wszystkim dzieciom i wolontariuszom – odblaski. Ponadto maluchy wybrały się do interaktywnego teatru oraz sami mogli przebrać się w kostiumy. Na zajęciach plastycznych dzieci tworzyły ozdoby z masy solnej, którą sami przygotowali, malowali maski karnawałowe oraz lepiły z gliny. Dzieci próbowały także swoich sił w inscenizacji bajki pt. „Smok łakomczuch” a także kolorowały postaci z bajek wg własnego pomysłu. Uczyły się piosenki „Idzie smok” oraz  zapoznały się z teatrzykiem cieni oraz  z baśnią J. CH. Andersena pt. „Królowa śniegu”.  Za pomocą lalek („poduszeczek”) – odgrywały scenki darmowe (za pomocą gestu, mimiki, ruchu ).
Głównym celem zajęć jest rozwijanie wrażliwości u dzieci oraz zapoznanie ze sztuką.
„Projekt realizowany jest w ramach Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu – i lokalnych partnerów: gminę Dębica, Pilzno, Żyraków i firmę TIKKURILA POLSKA S.A.”

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.