Previous
Next
Previous
Next

Uchwała w sprawie przebiegu obwodnicy

2Radni Rady Miejskiej w Pilźnie jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie wyboru wariantu przebiegu trasy obwodnicy Pilzna w ramach zadania pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 73 na odcinku Pilzno-Jasło wraz z budową obwodnic Pilzna, Brzostka, Kołaczyc i Jasła”. Przedstawiciele lokalnego samorządu zarekomendowali w uchwale wybór wariantu nr 3 przebiegu obwodnicy (od rzeki Dulcza do miejscowości Strzegocice).

Decyzję poprzedziły konsultacje społeczne, oprócz tego, mieszkańcy Pilzna i Strzegocic przesłali stosowne pisma. – Przedstawiony przebieg zabezpiecza interesy mieszkańców wschodniej części Pilzna i Strzegocic, jest bezpieczny, nie ograniczy rozwoju i rozbudowy miasta w przyszłości oraz dostępu mieszkańców do instytucji użyteczności publicznej – czytam w uzasadnieniu uchwały.
Uchwała zostanie przekazana do inwestora, czyli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Reszowie.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.