Previous
Next
Previous
Next

Konferencja dla przedsiębiorców z powiatu dębickiego

ratusz30 listopada o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim  odbędzie się organizowana po raz pierwszy w Dębicy konferencja dla przedsiębiorców powiatu dębickiego. Udział w niej zapowiedziało już kilkudziesięciu przedsiębiorców. Ci którzy dotychczas nie zgłosili swojego udziału, a chcieliby uczestniczyć w konferencji mogą zgłosić swój udział do wtorku 29 listopada pod numerem telefonu: 14 683 82 39.

Program konferencji 30 listopada 2016 r.

9.45           Rejestracja uczestników
10.00         Powitanie uczestników
10.10        Wykład dot. Krajowego Funduszu  Szkoleniowego, zatrudnienia cudzoziemców, zmian w Kodeksie Pracy – Mariusz Śmigiel, doktor nauk prawnych, Specjalista z zakresu prawa pracy i zabezpieczenia społecznego, międzynarodowego prawa pracy, prawa europejskiego,  Ekspert i doradca z zakresu zatrudnienia i polityki społecznej oraz rynku pracy. Praktyk i wykładowca akademicki. Niezależny konsultant międzynarodowy.
13.30      Zakończenie konferencji

Organizatorami konferencji są Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie i Powiatowy Urząd Pracy. Honorowy patronat nad konferencją objęli: Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk i Starosta Powiatu Dębickiego Andrzej Reguła.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.