Previous
Next
Previous
Next

VII Raut Niepodległościowy w Dębicy – FILM

10 listopada  w Dębicy już po raz siódmy został zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej Raut z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Uroczystość połączona z wręczeniem nagród w konkursie “Niepodległość jest z nas” i „Nagrody Sapere Aude” za najlepszą pracę dyplomową związaną z ziemia dębicką odbyła się w Domu Kultury i Kinie „Kosmos”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.