Previous
Next
Previous
Next

Występ Scholi Serduszka już w najbliższą niedzielę

scholaNasz występ odbędzie się w ramach Święta Patronki Muzyki Kościelnej Świętej Cecylii i z tej okazji w tym roku będzie to niedziela, w trakcie której zaprezentują się grupy muzyczne działające w naszej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy-Latoszynie.
W trakcie Mszy Świętej o godz. 10 zaśpiewa nasz Chór Parafialny pod batutą pani Ewę Markiewicz – pedagog  z wieloletnim doświadczeniem pracującą w Państwowej Szkole Muzycznej w Dębicy. Próby chóru odbywają się w Domu Parafialnym w każdą środę po mszy wieczornej.
Występ Scholi Serduszka przewidziany jest na godz. 12.30 po zakończeniu Mszy Świętej dla dzieci. W trakcie koncertu zamierzamy zaprezentować utwory dzięki, którym  zdobyliśmy nagrody indywidualne i zespołowe  podczas wrześniowego Przeglądu La-La-Laudate Dominum 2016 w Dawidach Bankowych k/Warszawy. Ponadto Schola Serduszka przedstawi materiał, który znalazł się na ostatniej mini-płycie CD nagranej kilka tygodni temu pod okiem Krzysztofa Godyckiego w studiu Roslyn.pl
Płyta zatytułowana „Raduje się dusza ma” jest aktualnie w trakcie realizacji we wrocławskiej wytwórni RockersPro i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to za dobrowolnym datkiem będzie można ją otrzymać już w trakcie naszego niedzielnego koncertu. Bardzo liczymy na zainteresowanie Dębiczan zarówno koncertem jak też naszym debiutanckim wydawnictwem. Ewentualne wpływy z datków od osób zainteresowanych naszą płytą planujemy przeznaczyć na dofinansowanie organizowanego przez nas zimowego wyjazdu na ferie dla dzieci i młodzieży tworzących Scholę Serduszka.
Promo zapowiadające mini-płytę dostępne jest w serwisie youtube –

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.