Previous
Next
Previous
Next

Warzecha, Bal, Kutrzeba w Zarządzie PiS Okręgu nr 23

warzecha i ortyl1
Władysław Ortyl i Jan Warzecha fot. FB Jan Warzecha

 

Dzisiaj, 20 listopada w Rzeszowie odbyły się wybory do podkarpackich struktur Prawa i Sprawiedliwości.  Szefem PiS na Podkarpaciu został mielczanin, marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. W Zarządzie PiS Okręgu nr 23 Rzeszów Dębicę reprezentować będą : poseł Jan Warzecha, Alicja Dubas, Mateusz Kutrzeba i Andrzej Bal.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.