Previous
Next
Previous
Next

Warsztaty kulinarne w Szkole Usług Hotelarskich w Dębicy

15078537_190169434722508_6838872571233912233_nKilkunastu uczniów Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych zawodów oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy działających w Dębicy  wzięło udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadził Piotr Bassara, mistrz kucharski i właściciel restauracji „Steak House”.

Warsztatom, które odbyły się 27 października  przyglądali się goście z Wielkiej Brytanii, którzy  razem ze Fundacją Educare et Servire oraz z BD Center z Rzeszowa wkrótce zamierzają  realizować międzynarodowy projekt w zakresie dualnego kształcenia zawodowego dla osób niepełnosprawnych.

Najważniejszym etapem wizyty gości z Anglii było zapoznanie z metodami kształcenia zawodowego realizowanego przez szkoły prowadzone przez Educare et Servire. Podczas prawie 3 godzinnej wizyty w nowej siedzibie szkoły przy ul. Krakowskiej 25 goście mogli zobaczyć od najlepszej strony uczniów SUHSGiIZ oraz NSPP w czasie warsztatów kulinarnych prowadzonych przez Piotra Bassarę.

„Dla naszych uczniów było to niezapomniane spotkanie. Doświadczonego mistrza kuchni jakim jest Piotr Bassara mogli obserwować przy pracy i zapytać go o jego sposoby przygotowywania określonych potraw oraz poradzić się w innych kwestiach kulinarnych”  – mówi Małgorzata Wolicka, koordynator szkoły do spraw pedagogiczno-wychowawczyk i opiekun praktyk zawodowych  oraz  jedna z głównych inicjatorek powstania Szkoły Usług Hotelarskich, Sztuki Gotowania i Innych zawodów oraz Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.