Previous
Next
Previous
Next

Zebrali już ponad 120 tysięcy złotych dla chorego rodzeństwa z Pilzna – Zuzia czeka już na operację w szpitalu !

14632911_1217688134940990_7737067515209901042_n„W ostatnich dniach, tygodniach na naszych oczach dzieją się cuda. I to wszystko dzięki WAM. Kruszymy mury, likwidujemy bariery, które wydawały się kiedyś nie do pokonania. Na koncie naszej akcji 47 000 złotych. Tyle ofiarowali ludzie o wielkich sercach w niecałe dwa tygodnie. Łącznie z środkami na koncie Zuzi i pozostałego rodzeństwa mamy już ponad 120 tys. złotych, czyli połowę środków niezbędnych na leczenie i rehabilitację rodzeństwa!!!” – pisze na FB koordynatorka akcji Justyna Dziedzic.

Dzisiaj na fb pojawiła się kolejna fantastyczna informacja o sukcesie akcji – operacja Zuzki z Lipin już została sfinalizowana.
„W dniu dzisiejszym Zuzka przebywała na ostatnich przedoperacyjnych badaniach, teraz czekamy już tylko na operację,następni będą Mateusz i Justyna,czeka ich jeszcze konsultacja i operacje staną się faktem,o terminie oczywiście Was powiadomimy.Dziękujemy to dzięki Wam” – pisze wspierająca akcję Małgorzata Gac.

14732284_1225626300813840_1151923892987721125_nAle na tym organizatorzy akcji nie poprzestają. Organizują Andrzejki, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie rodzeństwa. Pomysłodawcami, organizatorami i realizatorami tej akcji jest społeczność Lipin, Słotowej i Zwiernika, czyli miejscowości, w których obecnie mieszkają Zuzia, Mateusz i Justyna. „Nie sposób ich wszystkich wymienić z imienia i nazwiska, ale to wspaniali ludzie, którzy od początku są z nami i służą pomocą o każdej porze dnia i nocy! To, co kochani do zobaczenia 26 – go listopada na Andrzejkach w Lipinach?” – czytamy na FB.

Na FB w grupie  Walczymy o życie rodzeństwa która liczy już ponad 5300 członków cały czas trwają licytacje różnych przedmiotów z których dochód jest przeznaczony na pomoc choremu rodzeństwu.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.