Previous
Next
Previous
Next

Prześlij zdjęcie i wygraj rower !

KonkursBurmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Aktywnie, zdrowo i sportowo po zdrowie”– w ramach programu promocji zdrowia „Jem z głową. Zdrowo jesz – lepiej żyjesz”. Główną nagrodą w konkursie jest rower marki Romet.

Celem Konkursu „Aktywnie, zdrowo i sportowo po zdrowie” jest promocja aktywnego trybu życia wśród mieszkańców miasta Dębicy oraz zachęcenie ich do dzielenia się dobrymi praktykami aktywnego spędzania czasu wolnego. Konkurs, który startuje 4 listopada o godzinie 16.00 i potrwa do 18 listopada do godziny 23.59 prowadzony będzie na profilu Urzędu Miejskiego w Dębicy pod adresem https://www.facebook.com/debicamiastootwarte/
Zadaniem uczestników konkursu będzie zamieszczenie w komentarzu pod postem o konkursie na profilu FB Miasta Dębica zdjęcia jak aktywnie spędzają wolny czas. Z nadesłanych zdjęć zostanie utworzona galeria. Głosować na poszczególne zdjęcia będzie można poprzez opcję „Lubię to”. 5 zdjęć, które otrzymają najwięcej „Lubię to” zostaną poddane ocenie komisji konkursowej. Główną nagrodą w konkursie jest rower marki Romet.

Szczegółowy regulamin konkursu pod adresem : http://debica.pl/…/regulamin-konkursu-fotograficznego-20161…

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.