Previous
Next
Previous
Next

Ziemia Dębicka – nie wszyscy nas lubią, ale czytają nas tysiące ludzi

sttystyki1Facebook to prawdziwa kopalnia ciekawostek dla każdego,  kto posiada tam swój profil. Można obejrzeć np. statystyki swojej strony jak i, poprzez funkcję „obserwuj strony”,  dowiedzieć się czegoś o profilach innych. My skorzystaliśmy z tej opcji i porównaliśmy profile Facebokowe kilku dębickich mediów. Wynika z nich, że Ziemia Dębicka nie jest liderem jeśli chodzi o liczbę polubień, ale jest na pierwszym miejscu jeśli brać pod uwagę tendencję przyrostu „lajków” – 0,5 % w tym tygodniu, liczbę postów – 215 oraz liczbę interakcji – 391. Inne media pozostają w tyle za naszym portalem. Szczegóły można obejrzeć na ilustracji obok.
Inna statystyka (poniżej) na Fb za ostatnie 7 dni pokazuje, że w tym tygodniu nasze posty dotarły do 25 598 osób, a aktywność dotycząca postów – czyli „lajki”, komentarze oraz udostępnienia przekroczyła 20 tys. Niesłabnącą popularnością cieszą się filmy umieszczane na naszym profilu – obejrzało je 1 773 osoby w ciągu minionego tygodnia.
Z tych danych wynika, że co prawda nie wszyscy nas lubią, ale zaglądają do nas tysiące mieszkańców Dębicy i powiatu dębickiego. Ziemia Dębicka staje się najpopularniejszym portalem internetowym na terenie Dębicy i powiatu dębickiego.  Dziękujemy wszystkim naszym sympatykom i Czytelnikom. Dziękujemy, że jesteście z nami bo tylko dla Was nasza praca ma sens.
statystyki2
Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.