Previous
Next
Previous
Next

Andrzejki w rytmach lat 70, 80 i 90, czyli Tikkurila Lododisco już 25 listopada

2Plakat Lododisco5 listopada o godz. 18.30 na dębickim lodowisku rozpocznie się kolejna impreza z cyklu 4 dyskotek na lodzie pod wspólną nazwą Tikkurila Lododisco. Będzie to odsłona Andrzejkowa w rytmach lat 70, 80 i 90.

Poprzednia edycja FLUO cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Dębicy, ale i całego regionu. Wszyscy uczestnicy byli pod ogromnym wrażeniem ilości niespodzianek czekających na tafli lodu. Tym razem atrakcji również nie będzie brakowało, a organizatorzy spróbują wprowadzić uczestników w atmosferę minionych dekad poprzez muzykę, efekty wizualne i drobne gadżety w oldskulowej stylistyce.

Wstęp na lodowisko w czasie zabawy: 6 zł bilet normalny, 3 zł bilet ulgowy (70 minut). A wszyscy Andrzeje bawią się za symboliczną złotówkę.

Na imprezę zapraszają Burmistrz Miasta Dębica Mariusz Szewczyk, Dyrektor MOSiR Marta Pawełko – Tokarz oraz sponsor oprawy imprezy firma Tikkurila.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.