Previous
Next
Previous
Next

Od jutra można głosować na projekty Budżetu Obywatelskiego Dębicy 2017

bo 2017 235 projektów zostało zakwalifikowanych do głosowania w Budżecie Obywatelskim Dębicy na 2017 rok. Ze zgłoszonych ogółem 39 projektów tylko 4 nie zostały zakwalifikowane do głosowania. Głosować na poszczególne projekty będzie można od 10 do 18 grudnia 2016 r.

Głosować  można na stronie internetowej www.budzetobywatelskidebicy.pl lub osobiście poprzez wypełnienie karty do głosowania. W głosowaniu można oddać głos na jeden projekt zadania w każdej z dwóch kategorii (zadania osiedlowe i zadania ogólnomiejskie)

Zagłosować osobiście na karcie do głosowania można w następujących punktach:

  • Urząd Miejski w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 – pokój 117

w dniach 12,13,14,15,16 grudnia 2016 r. w godzinach od 9:00 – 15:30

  • Punkt Informacyjny Urzędu Miejskiego w Dębicy (budynek dworca PKP)

w dniach 12,13,14,15,16 grudnia 2016 r. w godzinach od 8:00 – 16:00
 
Listę zakwalifikowanych do głosowania projektów zobacz
Lista projektów nie zakwalifikowanych zobacz
Punkty do głosowania –zobacz

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.