Previous
Next
Previous
Next

Koncert dla Kordiana

plakat(1)Młodzież Miejskiego Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza w Dębicy organizuje IX już Koncert charytatywny „Mikołaj dociera wszędzie”, tym razem chcą pomóc w zakupie wózka inwalidzkiego Kordianowi, uczniowi Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy.
Koncert „Mikołaj dociera wszędzie… do Kordiana również” obędzie się w czwartek, 15 grudnia br., o godz. 10.00, tradycyjnie w Domu Kultury „Mors”.
W koncercie wezmą udział m.in. akrobaci ze szkoły Elite Talent Club w Rzeszowie – mistrzowie Europy i świata, uczestnicy programu „Mam talent”, Szkoła Tańca i Ruchu „Soul Dance”, tancerze ze Szkoły „Gasiek” w Rzeszowie, Dziecięca Akademia Piłkarska, Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego, grupa taneczna „Simply Swagg”, oraz soliści z MG nr 1. Gościem specjalnym będzie Mateusz Borek – prezenter telewizyjny i komentator sportowy.
Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie Miejskiego Gimnazjum nr 1. Rezerwacje, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, należy zgłaszać do 12 grudnia br., pod nr tel. 14 681 25 89, lub osobiście w sekretariacie MG nr 1.
Współorganizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.