Previous
Next
Previous
Next

„Zanurzeni w Historii” – koncert

ZANURZENI W HISTORII - PLAKATCentrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Zespół Pieśni i Tańca „Wisłoczanie” oraz Kabaret „Żaba” serdecznie zapraszają do Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu w dniu 17 grudnia 2016r., o godzinie 18.00 na koncert z okazji 1050-lecia Chrztu Polski pt. „Zanurzeni w Historii – obrazki z X wieku słowem, pieśnią i tańcem malowane”. Koncert będzie artystycznym podsumowaniem uroczystości związanych z tak ważną dla dziejów polskiego narodu rocznicą oraz kultywowaniem dorobku patriotycznego minionych pokoleń.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.