Previous
Next
Previous
Next

Latino Lovers i spektakl „Żona do adopcji”, czyli Sylwester 2016

sylwester_2016Występ Latino Lovers oraz spektakl teatralny „Żona do adopcji” to dwie z propozycji przygotowanych na tegorocznego Sylwestra przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy. Impreza plenerowa z gorącymi latynoamerykańskimi rytmami w wykonaniu grupy Latino Lovers rozpocznie się na dębickim Rynku  o godzinie 20.00. Pół godziny wcześniej, o 19.30 w Domu Kultury „Śnieżka” wystawiony zostanie spektakl  „Żona do adopcji” – komedia omyłek pokazująca codzienne utarczki damsko-męskie, na który bilety w cenie 50 zł można nabyć w DK „Śnieżka”.

Latino Lovers to dwóch artystów i perfekcyjnie przygotowane covery. Mieszanka nastrojowych nut hiszpańskich Enrique Iglesiasa i zmysłowych ruchów tanecznych Ricky’ego Martina. Każdy ich koncert to prawdziwe, wybuchowe show, wciągające w pełną emocji zabawę. Panowie posiadają w repertuarze utwory współczesnych twórców muzyki latino i nie tylko. Jak zapewniają, ich koncerty są fizycznie i emocjonalnie nie do odparcia.

https://www.youtube.com/watch?v=9IDwH4rWJKs

Do wspólnej zabawy zapraszał będzie także, znany już dębiczanom, DJ Maciej Duda, który zaproponuje mix tanecznych rytmów. O północy życzenia pomyślności na Nowy Rok mieszkańcom Dębicy złożą władze miasta. Sylwestrowe spotkanie zakończy widowiskowy pokaz pirotechniczny.
Dębiczan, gustujących w bardziej kameralnej rozrywce, zapraszamy do Domu Kultury „Śnieżka”, gdzie wystawiony zostanie spektakl  „Żona do adopcji”, komedia omyłek pokazująca codzienne utarczki damsko-męskie, wyreżyserowana przez Jakuba Ehrlicha.
Spektakl rozpocznie się o godz.19.30. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w DK „Śnieżka”, rezerwacje pod nr tel. 14 670 31 67. W cenę została wliczona lampka szampana, którą uczestnicy wzniosą znosić toast za pomyślność w nadchodzącym roku.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.