Previous
Next
Previous
Next

Wystąpili dla Kordiana

9.mikolaj_dociera_wszedzie_02Po raz dziewiąty młodzież z Miejskiego Gimnazjum nr 1 zorganizowała koncert charytatywny pn. „Mikołaj dociera wszędzie…”, z którego dochód przeznaczono na zakup wózka inwalidzkiego dla Kordiana, ucznia Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Gościem specjalnym był Mateusz Borek, dziennikarz i komentator sportowy.

Gwiazda telewizji Polsat przyciągnęła do Domu Kultury „Mors” całą rzeszę młodych fanów, pragnących dostać autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie. Wcześniej dziennikarz wziął udział w panelu dyskusyjnym, podczas którego podzielił się z zebraną publicznością swoją pasją, opowiedział o miłości do sportu, podróży i poznawania nowych ludzi. Nie zapomniał przy tym wspomnieć o dębickich korzeniach i pierwszych krokach stawianych na scenie domu kultury.

W części artystycznej koncertu można było zobaczyć prezentacje akrobatyczne i taneczne w wykonaniu rzeszowskich szkół „Elite Talent Club” i „Gasiek”. Na scenie wystąpili również dębiczanie – adepci Szkoły Tańca i Ruchu „Soul Dance”, grupa taneczna „Simply Swagg” oraz wokaliści z Miejskiego Gimnazjum nr 1.

Nie zabrakło akcentów sportowych, Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego dała widowiskowy pokaz umiejętności, a reprezentanci Dziecięcej Akademii Piłkarskiej rozegrali krótki sparing, który komentował, z właściwą sobie charyzmą, Mateusz Borek.

źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.