Previous
Next
Previous
Next

Wystawa fotograficzna w Domu Kultury w Podgrodziu!

wystawa-fotografii-podgrodzieDom Kultury w Podgrodziu oraz Nieformalna Grupa Miłośników Fotografii serdecznie  zapraszają na wystawę fotografii pt. „Czas z kadru nie ucieka – Gmina Dębica wczoraj i dziś”. Wystawę można oglądać od 12 – 16 grudnia 2016 r. w godzinach pracy domu kultury.  

Wystawa jest zwieńczeniem cyklu warsztatów, zestawiająca stare fotografie zebrane przez mieszkańców Gminy Dębica ze zdjęciami przedstawiającymi te same miejsca ukazane współcześnie – zrobione przez uczestników warsztatów. Najmłodsze pokolenie nie pamięta jak wyglądała ich najbliższa okolica kilka czy kilkadziesiąt lat temu i jakie funkcje kiedyś pełniły miejsca, obok których żyją. Chcieliśmy przypomnieć i pokazać miejsca, obiekty związane z historią lokalną i nie tylko, które    z biegiem czasu zmieniły się, a nierzadko całkowicie zniknęły z krajobrazu.

Wystawa organizowano w ramach projektu
„Czas z kadru nie ucieka – Gmina Dębica wczoraj i dziś”

Projekt realizowany ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oaz Ośrodek Działaj Lokalnie w powiecie dębickim – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu i lokalnych partnerów: Gminę Dębica, Żyraków, Pilzno i firmę TIKKURILA POLSKA S.A.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.