Previous
Next
Previous
Next

XXVII sesja Rady Miejskiej – 21 grudnia 2016

ratusz21 grudnia 2016 r. o godz. 14.00 w sali 51 Urzędu Miejskiego w Dębicy, ul. Ratuszowa 2 odbędzie się XXVII sesja Rady Miejskiej w Dębicy.

Porządek obrad :

I.    Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
II.    Ustalenie porządku obrad.
III.    Podjęcie uchwał w sprawie:

1.    Zmiany uchwały w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Dębica.
2.    Budżetu Miasta Dębica na 2017 r.
3.    Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasta Dębica.
4.    Zmiany uchwały Nr XXVI/266/2016 z dnia 14 listopada 2016 r. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Dębicy na 2017 r.
5.    Przyjęcia prowadzenia zadań publicznych Powiatu Dębickiego z zakresu dróg publicznych.
6.    Sprzedaży części nieruchomości położonej przy ulicy Krakowskiej w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
7.    Sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych nr 3 i 14 wraz z przynależnym udziałem w nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym położonym przy ulicy 1 Maja 3a w Dębicy stanowiącej własność Gminy Miasta Dębica.
8.    Wyrażenia zgody na udzielenie bonifikat.
9.    Zmiany uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji „Planów Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Miasta Dębica na lata 2014 – 2020”.
10.    Podwyższenia kapitału zakładowego i objęcia nowych udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Dębicy.

IV.    Wnioski Komisji oraz Rad Osiedli.
V.    Interpelacje radnych.
VI.    Zapytania radnych i wolne wnioski.
VII.    Sprawy różne.
VIII.    Zamknięcie sesji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.