Previous
Next
Previous
Next

Veronika i Monika z nagrodami

pilznoVeronika Tomasiewicz i Monika Wanat z Zespołu Szkół w Parkoszu znalazły się w gronie 15 nagrodzonych uczniów projektu „Żywe muzeum”. W przedsięwzięciu wzięło udział aż 1058 uczniów z 38 szkół z Rzeszowa i województwa podkarpackiego.
– 77. Drużyna Harcerska w Parkoszu wzięła udział w IV edycji projektu edukacyjnego IPN „Żywe Muzeum” . Dla uczestników  przygotowano grę terenową. Na terenie Rzeszowa  wyznaczono punkty związane z historią i działalnością „Solidarności” – relacjonuje Dorota Kapustka ze szkołu w Parkoszu.
Start miał miejsce w budynku Instytutu Pamięci Narodowej przy ul. Słowackiego 18 w Rzeszowie, gdzie młodzież otrzymała mapki i wytyczyła szlak swojej wędrówki. Na szlaku uczniowie mogli spotkać wielu ciekawych ludzi – „świadków historii” i wysłuchać ich niezwykle cennych relacji, poznać historię rzeszowskiego zamku Lubomirskich czy też uczestniczyć w pokazach edukacyjnych filmów dokumentalnych.
Na uczestników czekały nagrody zbiorowe i indywidualne, które komisja konkursowa przydzieliła drogą losowania.
Źródło:UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.