Previous
Next
Previous
Next

Zapraszamy na koncert noworoczny

SZKOLA_MUZYCZ_PLAKAT2017_noworocznyKoncert Noworoczny odbędzie się 6 stycznia 2017 r. o godz. 16:00 w Sali widowiskowej Domu Kultury „MORS”. W programie usłyszeć będzie można najpiękniejsze Kolędy i Pastorałki oraz utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej.
W pierwszej części gdzie repertuar ściśle związany jest z tradycjami obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia wystąpią:
– Dziecięca Orkiestra Smyczkowa w skład której wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy, dyrygentem jest mgr Marta Fortuna
– Chór PSM I st. w Dębicy w skład którego wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy. Dyrygentem jest mgr Alicja Stasiowska – Piwowar.
W drugiej części występu, która wprowadzi nas w nastrój karnawałowy  usłyszeć będzie można utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej w wykonaniu Orkiestry Instrumentów Dętych w skład której wchodzą uczniowie PSM I st. w Dębicy a prowadzącym jest mgr Andrzej Korus  oraz Orkiestry Symfonicznej pod dyrekcją mgr Stanisława Świerka. Członkowie orkiestry to absolwenci Akademii Muzycznych – nauczyciele, pozostali to uczniowie oraz absolwenci  Szkoły Muzycznej II stopnia w Dębicy. W części tej wraz z Orkiestrą Symfoniczną wystąpią zaproszeni soliści – Katarzyna Plewniak i Tomasz Furman. Koncert na który wstęp jest wolny poprowadzi Renata Żabicka.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.