Previous
Next
Previous
Next

2 miliony dotacji dla Dębicy przyznane

ratuszBlisko 2 miliony dotacji przyznał Miastu Dębica Zarząd Województwa Podkarpackiego na zadanie „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców Dębicy, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług”, które zostało zgłoszone do konkursu w ramach osi priorytetowej II. Cyfrowe Podkarpacie, działania 2.1 podniesienie efektywności i dostępności e-usług Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Lista projektów wybranych do dofinansowania została ogłoszona 5 stycznia 2017 r.


Wartość projektu wynosi około 2.4 mln zł. Wysokość dofinansowania to ok. 2 mln zł, co stanowi 85 % całkowitej wartości zadania. Zgodnie z założeniami projekt będzie realizowany w latach 2017-2018, a w jego wdrażanie będą zaangażowane Urząd Miejski w Dębicy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy.
Zakres projektu obejmuje:
1. Rozbudowę systemów dziedzinowych w Urzędzie Miejskim w Dębicy, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy.
2. Wdrożenie systemu elektronicznego zarządzania dokumentami w Urzędzie Miejskim w Dębicy.
3. Uruchomienie usług elektronicznych w Urzędzie Miejskim w Dębicy, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy.
4. Zakup licencji i sprzętu informatycznego, dla wszystkich zaangażowanych instytucji, niezbędnych do wdrożenia systemów dziedzinowych i e-usługi.
Realizacja zadań przyczyni się do zwiększenia dostępności usług dla mieszkańców, a także skrócenie czasu ich realizacji.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.