Previous
Next
Previous
Next

FIRMA MATEO UHONOROWANA TYTUŁEM „WIARYGODNA FIRMA” I „LIDER WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO” ZA 2016 ROK

mateoW grudniu 2016 roku w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”, której organizatorem jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Rzeszowie, a nad którą patronat sprawuje Marszałek Województwa Podkarpackiego. W tym dniu przedstawiciele organizatorów Stanisław Kruczek – Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego – wraz z Mieczysławem Łagowskim – Prezesem Izby Przemysłowo-Handlowej – wręczyli 41. firmom „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, a 9. najlepszych firm zostało uhonorowanych tytułem „Lider Województwa Podkarpackiego”.
Decyzją kapituły plebiscytu, firma MATEO za swoją działalność w 2016 roku, kolejny raz została wyróżniona w tym plebiscycie i otrzymała tytuły „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, otrzymując stosowny grawer i odznakę oraz „Lider Województwa podkarpackiego”, otrzymując rubinową kulę, jako symbol przyznania tego tytułu już po raz czwarty. Komentując otrzymany tytuł Stanisław Cabaj – właściciel firmy – wskazał najważniejsze elementy, dzięki którym firma buduję swoją pozycję na rynku – „Nasza firma nie boi się wyzwań, umie dostrzec potrzeby rynku i reagować na zmiany, a nawet wyprzedzać je o krok. W swojej działalności musi kierować się pełną uczciwością i dotrzymywać ustalonych wspólnie z partnerami biznesowymi reguł. Tą dewizę przestrzegamy od początku działalności, a to przynosi wymierne korzyści m.in. w tym, że nasze produkty zdobywają rynek nie tylko lokalny, krajowy czy europejski, ale także światowy, a w ślad za tym, możemy się rozwijać, inwestować i zatrudniać kolejnych pracowników”.
Tytuł „Wiarygodna Firma” to swego rodzaju rękojmia wiarygodności firmy biorącej udział w różnego rodzaju przetargach czy też w oczach partnerów biznesowych – „Lider Województwa Podkarpackiego” to prestiżowe wyróżnienie dla firm, które posiadają najlepsze wyniki finansowe oraz osiągnięcia w aktywnej walce z bezrobociem. Stanisław Cabaj odbierając wyróżnianie, wskazał także na tych, którzy przyczynili się do tego tytułu – „Dużą rolę w otrzymanym wyróżnieniu odegrała cała kadra Mateo, której serdecznie dziękuje za wkład w 2016 roku w rozwój naszej firmy. W szczególności dziękuje im, za bardzo trudny do uzyskania certyfikat BRC, który związany jest z bezpieczeństwem żywności, dzięki któremu będziemy mogli zaistnieć na różnych rynkach wśród nowych partnerów biznesowych”.
Firma MATEO funkcjonuje od 1993 roku nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Słowacji, Węgrzech czy też Czechach – występuje pod własnymi markami: Mateo, Morsburger i Zielony ogród. Priorytetowymi produktami firmy są m.in.: kartacze z mięsem; pyzy ziemniaczane i z mięsem; kluski śląskie; uszka z mięsem, z grzybami, z kapusta; pierogi z kapustą i grzybami, z mięsem, ruskie, z jagodami; zapiekanki z pieczarkami; krokiety z kapustą i mięsem i wiele innych.
Źródło: www.mateodebica.com.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.