Previous
Next
Previous
Next

Biżuteria od małżonki prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy do wylicytowania podczas turnieju charytatywnego 6 stycznia

DSC095146 stycznia 2017 r. w Dębicy odbędzie się VII Międzynarodowy Noworoczny Turniej Piłkarski pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy o Puchar Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka. Podczas turnieju z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kordiana Malinowskiego oraz Marka Bębna będzie można wylicytować  m.in. biżuterię ofiarowaną  przez małżonkę prezydenta RP Agatę Kornhauser – Dudę.
W tegorocznej, siódmej już edycji turnieju udział zadeklarowało 10 drużyn: Wisła Kraków, Reprezentacja Śląska, Korona Kielce, Urzędu Marszałkowskiego, LKS Igloopol Dębica, Catering Staf&Team Miasto Dębica, Lechia Gdańsk, Odra Wodzisław, Sparta Praga, Dynamo Zagrzeb. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek oraz licytacji przeznaczony będzie na pomoc dla dwójki chorych osób Kordiana Malinowskiego i Marka Bębna, które wymagają długotrwałego leczenia i rehabilitacji.

Kordian Malinowski – ma 10 lat i choruje od urodzenia na czterokończynowe porażenie mózgowe, padaczkę lekooporną, posiada upośledzenie w stopniu głębokim, zanik nerwu wzrokowego, zastawkowe zwężenie tętnicy płucnej i niedoczynność tarczycy. Zbiórka podczas Turnieju Noworocznego będzie prowadzona na rehabilitację Kordiana.
Marek Bęben – w latach 80-tych i 90-tych był jednym z najlepszych bramkarzy w Polsce. Grał w Zagłębiu Sosnowiec i Górniku Zabrze. Od 2011 roku, po zakończeniu kariery zajął się pracą szkoleniową. W wyniku zakrzepicy krwi stracił nogę, którą amputowano mu pod kolanem. Fundusze ze zbiórki, która zostanie przeprowadzona podczas turnieju w Dębicy będzie przeznaczona na zakup protezy i rehabilitację.
W programie turnieju przewidziano m.in. rozgrywki sportowe, występy artystyczne, animacje czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, występ zespołu Soul Dance, licytacje.
O godzinie 15.00 rozpocznie się szczególna licytacja biżuterii ofiarowanej przez Panią Prezydentową RP Agatę Kornhauser – Dudę. Obecność na turnieju potwierdził  także Święty Mikołaj, który dla każdego dziecka będzie miał przygotowany prezent.

PROGRAM TURNIEJU
13.30  Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej
13:45 Występ Soul Dance
14.00  Mecz Pokazowy reprezentacji Gwiazdy  – Samorządowcy
14.45 Występ zespołu Soul Dance
15.00  Uroczyste otwarcie Turnieju przez Burmistrza Miasta Dębica.
Prezentacja uczestniczących drużyn turnieju
Rozpoczęcie licytacji, w tym  licytacji biżuterii ofiarowanej przez Panią Prezydentową RP.
15.30Mecze w grupach
19.00 Mecze finałowe, licytacje
20:00 Uroczyste zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i okolicznościowych pamiątek

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.