Previous
Next
Previous
Next

Plastyczne sentencje

phoca_thumb_m_plastyka_sentencje_04
Fot. Dawid Pikor, Źródło: MOK Dębica

Przez kilka najbliższych tygodni w holu Domu Kultury „Śnieżka” można obejrzeć obejrzeć wystawę prac pt. „Sentencje Noworoczne”, powstałych podczas zimowych zajęć plastycznych.
Zajęcia plastyczne, prowadzone przez Ewę Prokuską odbywają się co środę, w godz.17-19, w Domu Kultury „Śnieżka” w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.