Previous
Next
Previous
Next

Charytatywny koncert i efektowne pokazy

15781261_1265329656865475_6155921678145648448_nW piątek, 6 stycznia będzie kolejna okazja, aby podzielić się dobrocią. Tym razem z Wiktorem Jaroszem z Parkosza oraz Patrycją Podolską z Pilzna. O godz. 16 w Domu Kultury w Pilźnie odbędzie się bowiem charytatywny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej KIK Muza z Pilzna.
W programie imprezy przewidziano również pokaz „Magiczny świat baniek mydlanych” Macieja Słabosza oraz pokaz Szkoły Karate Kyokushin z Pilzna. Dla publiczności zostaną przygotowane też domowe wypieki. Szczegóły na załączonym plakacie.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.