Previous
Next
Previous
Next

Dębickie „Ogniwko” z nagrodami na Sikorski Model Show w Stalowej Woli

15965602_1231894513512688_1039149202640628717_nKilkudziesięciu pasjonatów modelarstwa z całej Polski w ostatnią sobotę 14 stycznia zaprezentowało swoje modele podczas V Sikorski Model Show w Stalowej Woli. Na imprezie nie zabrakło reprezentacji Dębicy. Ekipa w składzie: Artur Getler, Bartosz Getler, Wojciech Szerszeń i Grzegorz Szerszeń reprezentowała dębickie koło modelarskie „Ogniwko” i ze Stalowej Woli przywiozła kilkanaście nagród.

„Na konkursie zaprezentowaliśmy prace zarówno juniorów jak i seniorów z naszego koła. Konkurencja była bardzo duża. Świetne modele, świetni modelarze, doskonała atmosfera i pyszna grochówka, a do tego wykłady, grupy rekonstrukcyjne, wystawy towarzyszące i giełda modelarska. Jednym słowem dzień pełen wrażeń zwłaszcza dla najmłodszych modelarzy” – mówi Artur Getler, jeden z opiekunów koła „Ogniwko”.

Dębiczanie, starsi i młodsi świetnie wypadli na Sikorski Model Show i przywieźli kilkanaście nagród. Wśród nagrodzonych juniorów znaleźli się Julia Szerszeń, Krzysztof Zapotoczny, Bartosz Kielar, Bartosz Getler, Piotr Obara i Grzegorz Szerszeń. Wyróżnienia zdobyli także opiekunowie koła: Wojciech Szerszeń i Artur Getler oraz zaprzyjaźnieni z Ogniwkiem dębiccy modelarze: Ireneusz Targoń i Artur Kielar.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.