Previous
Next
Previous
Next

Wyniki V Dębickiej Motoorkiestry

IMG_0684Wczoraj, pomimo wielu przeszkód, już po raz 25 zagrała dla nas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Automobilklub STOMIL w Dębicy również postanowił dołączyć się do tego dzieła, organizując na rynku w Dębicy zawody samochodowe oraz licytacje z których dochód zasilił konto WOŚP.
Już miesiąc temu wiedzieliśmy, że pogoda tym razem musi się udać i tak się stało. Śnieżne warunki na trasie spowodowały, że przejazdy były efektowne, o czym świadczyła duża liczba kibiców. Zawody przebiegły nadzwyczaj sprawnie i już po 14 w rajdówkach zasiedli pierwsi zwycięzcy licytacji przejazdów pokazowych. Zawodnicy nie żałowali sprzętu i pokazywali jazdę na 110% wywołując szeroki uśmiech na twarzach pasażerów oraz kibiców.
W zawodach w poszczególnych klasach zwyciężyli:
Klasa 1
1. Sebastian Kosiba / Robert Wilk – Hyundai I20
Klasa 2
1. Maciej Moskal / Kamil Moskal – Ford Fiesta
Klasa 3
1. Piotr Kudłacz / Rafał Szerszeń – Honda Civic Type-R
2. Paweł Prokop / Konrad Lipiński – BMW 320
3. Grzegorz Olszewski / Marta Olszewska – Opel Astra GSi
Klasa 4
1. Konrad Susz / Patryk Cholewa – Subaru Impreza WRX
2. Krzysztof Kołodziej / Marcin Musiał – Subaru Impreza WRX
3. Wojciech Kędzior / Mateusz Trznadel – Subari Impreza GT
Klasa Fiat
1. Patryk Setlak / Sebastian Niemiec – Fiat 126p
2. Adam Florkiewicz / Mirosław Kapel – Fiat Seicento
3. Karol Charamięga / Marcin Śladowski – Fiat Seicento
Klasa Gość
1. Robert Wilk / Sebastian Kosiba – Honda Civic
2. Jerzy Suder / Konrad Jakubowicz – Mitsubishi Lancer EVO X
3. Krzysztof Schenk / Maciej Handwerker – Honda Civic Type-R
Serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy sponsorom zawodów, wszystkim którzy ufundowali gadżety na licytacje oraz zmarzniętym działaczom którzy zabezpieczali trasę. Do zobaczenia na 1 eliminacji Pucharu AK Stomil 2017.

Źródło: Automobilklub Dębica
Fot. Ziemia Dębicka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.