Previous
Next
Previous
Next

Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Jaźwinach

mini-_DSC1703Uroczystość z tej okazji odbyła się dnia 14 stycznia 2017 roku w sobotę o godzinie 16. Jasełka poprzedziła msza święta w intencji wszystkich babć i dziadków celebrowana przez ks.Piotra Burdackiego. następnie wszyscy zaproszeni goście, mieszkańcy Jaźwin oraz Borowej udali się do szkoły, gdzie obejrzeli przygotowane przez uczniów bożonarodzeniowe jasełka.W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie ZS prezentując swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Na zakończenie wnukowie życzyli swoim babciom i dziadkom dużo zdrowia i radości, wielu sił i miłości swoich wnuków. Gromkie „sto lat” wybrzmiało przy akompaniamencie orkiestry, w skład której wchodził uczeń klasy II gimnazjum Konrad Stelmach. Po wspólnym kolędowaniu rozbrzmiały się melodie biesiadne, które swoimi głosami wsparli wszyscy obecni na sali, następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie czekały na nich także niespodzianki przygotowane przez wnuków, natomiast uczniowie bawili się na zabawie karnawałowej przy dźwiękach muzyki młodzieżowej. Jasełka przygotowały p.Renata Brzeska, p.Agnieszka Majka, p.Agnieszka Szot.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.