Previous
Next
Previous
Next

Utwór Scholi Serduszka na liście przebojów Radia RDN

Lista_z_mocaAutorska kompozycja Scholi Serduszka „Kropla krwi” wykonywana przez Kingę Kochan, Justynę Ożóg i Martynę Ciesielska znalazła się jako propozycja do listy przebojów muzyki chrześcijańskiej „Lista z mocą!” która transmitowana jest w każdy czwartek o godz. 20.10 na antenie Radia RDN Małopolska oraz 16 innych ogólnopolskich stacji radiowych.
Lista z mocą! ma na celu promocję zespołów i solistów działających na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Głosowanie na utwory odbywa się poprzez internet lub SMS. Szczegóły na stronie www.listazmoca.pl a utwór w całości można pobrać ze strony Serduszek – http://www.schola-latoszyn.pl/ourmusic.html
SCHOLA SERDUSZKA Z LATOSZYNA  —  KROPLA KRWI
Wyślij SMS o treści RDN.LISTA.623 na numer 71051 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS)
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.