Previous
Next
Previous
Next

„Igloopolanie” na Nowy Rok

iglo_noworoczny_201721 stycznia 2017 r. zapraszamy do Domu Kultury „Mors” na noworoczny koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. W programie znajdą się kolędy, pastorałki, poezja bożonarodzeniowa, tańce narodowe i regionalne.
Wystąpią:
ZPiT Igloopolanie z kapelą:
grupy dziecięce: młodsza i starsza
grupa młodzieżowa
grupa reprezentacyjna
Recytatorzy:
Agnieszka Górska
Jakub Skupień
Kierownictwo artystyczne, choreografia:
Romuald Kalinowski
Kierownictwo muzyczne, scenariusz, przygotowanie wokalne:
Andrzej Jakubowski
Choreografia grup dziecięcych i młodzieżowych:
Kinga Jurek, Kacper Jurek
Kierownik kapeli:
Stanisław Wiktor
Koncert rozpocznie się o godz.18.00. Bilety w cenie 10 zł, 5 zł – ulg. do nabycia w DK „Mors”.
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.