Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Przedszkolaki w Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu

15871630_1264499850281789_2303797655130576323_nW Domu Pomocy Społecznej w Parkoszu odbyło się międzypokoleniowe spotkanie. Do pensjonariuszy placówki ze świąteczną wizytą przybyły dzieci z gr. „Biedronki” i „Kaczuchy” z Przedszkola Publicznego w Pilźnie. Najmłodsi przekazali wiele radości seniorom, prezentując przedstawienie pt. „Kraina Lodu”.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.