Previous
Next
Previous
Next

Kazimiera Drwal na emeryturze

mopsW Domu Seniora przy ulicy Rzeszowskiej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej uroczyście pożegnano Kazimierę Drwal, opiekunkę, która odeszła na zasłużoną emeryturę.

Kazimiera Drwal przepracowała 45 lat z czego w MOPS 23 lata. Odchodzącą na emeryturę pracownicę MOPS pożegnali: Małgorzata Kędzior, dyrektor ośrodka, Marzena Socha, jej zastępca oraz koledzy z Domu Seniora i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Jak przy takiej okazji nie zabrakło wspomnień z długoletniej pracy Kazimiery Drwal. Na zasłużoną emeryturę Kazimiera Drwal odeszła z życzeniami zdrowia i nadzieją, że nie jest to jej ostatnie spotkanie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.