Previous
Next
Previous
Next

Wypadek na ul. Wielopolskiej

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Wielopolskiej w Dębicy. W zdarzeniu ucierpiały dwie kobiety potrącone na przejściu dla pieszych przez fiata. Kierujący samochodem, był trzeźwy.

Zgłoszenie o potrąceniu pieszych oficer dyżurny dębickiej Policji odebrał wczoraj kwadrans przed godz.7 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fiatem punto jadąc ulicą Wielopolską w kierunku centrum, potrącił dwie kobiety znajdujące się na przejściu dla pieszych. Poszkodowane w wypadku mieszkanki Dębicy, w wieku 66 i 72 lat zostały przewiezione do szpitala.
Kierowca fiata, 65-letni mieszkaniec Dębicy, był trzeźwy. Sporządzona przez funkcjonariuszy na miejscu zdarzenia dokumentacja, pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności tego wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.