Previous
Next
Previous
Next

NOWOŚĆ ! SKUTECZNE I BEZBOLESNE USUWANIE OWŁOSIENIA

girl-1928073_960_720Już teraz zapraszamy do naszego salonu na zabieg Fotoepilacji. Fotoepilacja jest metodą trwałego usuwania niechcianego owłosienia za pomocą urządzenia które emituje wiązki silnego światła. Urządzenie wykorzystuje najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby zapewnić optymalne usuwanie włosów z twarzy, ciała i okolicy bikini.
Urządzenie to działa na zasadzie zamiany energii świetlnej w energię cieplną. Ciepło dociera po włosie do mieszka włosowego, przegrzewa go, a tym samym niszczy. W rezultacie w ciągu około czterech tygodni włoski wypadają wraz z cebulkami. Fotoepilacja jest najpopularniejszą metodą na świecie prowadzącą do trwałej redukcji owłosienia.
Zabiegi wykonuje się raz w tygodniu przez okres min 4 tygodni.
Niewątpliwą zaletą fotoepilacji wykonywanej naszym urządzeniem
jest również bezbolesność zabiegu.
Po serii zabiegów będziesz się cieszyć idealnie gładką skórą każdego dnia.
Rezerwacja terminów : 693-522-229,
Świat Paznokci, Dębica ul.Sobieskiego 12

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.