Pilzno. Orkiestra zagrała na rekord

pilznoMamy nowy rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pilźnie. Podczas tegorocznego finału zebrano ponad 28,58 tys. złotych. Ubiegłoroczny wynik ok. 28,2 tys. zł został pobity po tym, jak na starania dyrektora Domu Kultury pozytywnie odpowiedzieli lokalni przedsiębiorcy.
To był już 15. finał WOŚP organizowany przez Dom Kultury w Pilźnie. Kwestowało ok. 100 wolontariuszy – uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu gminy Pilzno. Zbiórce towarzyszyły koncerty i występy artystyczne w Domu Kultury. Podczas finału zaprezentowały się m. in. dzieci z Publicznego Przedszkola w Pilźnie, mali strażacy z oddziału przedszkolnego w Łękach Dolnych, laureaci konkursów kolęd z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pilźnie, młodzież uczęszczająca na zajęcia umuzykalniające do Domu Kultury w Pilźnie, młodzież z Liceum  Ogólnokształcącego w Pilźnie, Orkiestra Dęta z Pilzna oraz zespoły „Tigers” i „Mindfraction” z Pilzna. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom, darczyńcom, wolontariuszom oraz wszystkim ludziom dobrej woli.
Źródłó: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.