IX Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu – 24 stycznia 2017

16299834_780267588790141_5386103693200752990_oProjekcją filmu pt. Chleba naszego powszedniego opowiadającego o rodzinie Ulmów i innych osobach, które w czasie II wojny światowej ratowały Żydów z Markowej rozpoczęły się w Muzeum Regionalne w Dębicy. obchody Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Po projekcji filmu zgromadzona w sali muzeum młodzież gimnazjalna miała okazję wziąć udział w sesji naukowej pt. „Historia Żydów Dębickich”. Podczas sesji wykłady wygłosili Jacek Dymitrowski , dyrektor Muzeum Regionalnego w Dębicy oraz Ireneusz Socha.
Źródło: UM Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.