Pokaz gimnastyki artystycznej i program „Twój pierwszy oddech pod wodą” na obiektach MOSiR

DSCN0649W najbliższych dniach na obiektach MOSiR Dębica, hali sportowej i dębickim basenie odbędą się dwie ciekawe imprezy w których mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani.

26.01.2017 godz. 11.30 w hali sportowej Domu Sportu odbędzie się godzinny pokaz gimnastyki artystycznej w wykonaniu zawodniczek ze Stowarzyszenia Gimnastyki Artystycznej z Bielska-Białej. Gimnastyczki różnych kategorii wiekowych zaprezentują układy nad którymi pracują  w Dębicy podczas obozu przygotowawczego.

28.01.2017 godz. 17.00 – 20.00 na krytym basenie odbędzie się darmowy program „Twój pierwszy oddech pod wodą” prowadzony przez instruktorów ze Szkoły Nurkowania AQUARIUS. Przez 3 godziny doświadczeni nurkowie będą do dyspozycji wszystkich chętnych, którzy będą chcieli spróbować na czym polega płetwonurkowanie. Po krótkim wprowadzeniu i ubraniu sprzętu zainteresowani odbędą swoją pierwszą podwodną wycieczkę pod stałą opieką instruktorów. Minimalny wiek uczestnika to 10 lat. Aby wziąć udział wystarczy podejść do stanowiska na płytkiej stronie basenu 25 m i zadeklarować chęć wzięcia udziału.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.